Založ si blog

Toto je hlavný dôvod, prečo by antikultisti, ktorý naháňajú sektárov, mali zaujímať práve vás

Téma antikultových organizácii je v poslednej dobe horúcou témou internetu. Prečo by nejakí antikultisti, čo naháňajú sektárov, mali zaujímať práve vás? Ukazuje sa však, že oni nenaháňajú žiadnych sektárov, ale prenasledujú skupiny ľudí, ktoré sú im z nejakého dôvodu nepohodlné, dajú im nálepku sekta a potom ich postupne likvidujú. 

Ako Falun Gong. Počuli ste o ich príbehu?

Je to desivý príklad ako ďaleko zájde neľudskosť, ak to spoločnosť dovolí. Mlčí… či podporuje, pretože ľudí niekto presvedčil, niekto im podsunul názor, že si to tieto obete zaslúžia. Nezákonné zatýkania, mučenie, vyrezávanie orgánov zaživa, aby boli ,,čerstvé” a použiteľné pre transplantácie – to všetko sa deje po desiatky rokov dodnes, pri plnej informovanosti celosvetovej verejnosti. Transplantačný trh v Číne začal prekvitať práve v dobe, kedy začalo prenasledovanie a väznenie stúpencov Falun Gongu.

Existujú podrobné správy o tisíckach stúpencov tohto cvičebného systému s duchovným pozadím, ktorí zahynuli pri prenasledovaní. Desaťtisíce žien, mužov a detí sú väznené v pracovných táboroch, kde sú denne mučení a ponižovaní. Prenasledovanie dosiahlo svoj extrém v zriadení koncentračných táborov, kde prebieha odber orgánov zo živých tiel pre účely transplantácie. Tieto zločiny proti ľudskosti odhalili v roku 2006 kanadskí právnici David Kilgour a David Matas. Zhrnuli ich v knihe „Krvavá žatva: Zabíjanie Falun Gongu kvôli orgánom“.

Prečo sa tak brutálne zaobchádza s mierumilovnými ľuďmi, ktorí nič nespáchali a ničím sa neprevinili?

Veď medzi hlavné hodnoty, ktoré vyznávajú, patrí pravda, súcit a tolerancia. Komu už len takíto ľudia, ktorí sa venujú zdravotnému cvičeniu a duchovnému rozvoju, môžu vadiť? Veď kedysi v počiatkoch, dokonca samotná čínska vláda podporovala šírenie Falun Gongu, nakoľko si bola vedomá priaznivých účinkov tohto cvičebného systému na telo i myseľ človeka a jeho stúpencami boli ľudia zo všetkých spoločenských vrstiev, od robotníkov z tovární, cez univerzitných profesorov až po predstaviteľov vlády, armády a polície.

Problémy nastali, keď si Falun Gong medzi ľuďmi získal masovú popularitu a počet stúpencov sa vyšplhal na 100 miliónov. Obavy z jeho učenia, ktoré malo silu obnoviť duchovný život a tradičnú čínsku kultúru v spoločnosti – niečo, čo sa komunistická strana snažila zničiť celé desaťročia, nakoniec vyústili v brutálne prenasledovanie a likvidáciu praktizujúcich všetkými dostupnými, a často nesmierne krutými metódami – policajné razie, rabovanie domov, únosy, väznenie, mučenie, vyberanie orgánov zaživa. Čo je sprevádzané neznesiteľným utrpením a vedie k úmrtiu človeka. Telá sa potom spália, dôkazy neexistujú, transplantačný biznis prekvitá…

Obchod s ľudským utrpením, kedy je človek degradovaný na objekt s náhradnými dielmi pre iných, môže fungovať iba preto, že niekto rozhodol, že jeho život nemá žiadnu hodnotu… A ostatní tomu uverili. Alebo aspoň prijali. Nevynímajúc skutočnosť, že na tom ešte niekto zarobí.

Nepripomína vám to niečo? Tábory smrti, či koncentračné tábory zďaleka nie sú len desivou históriou spojenou s nacistickým režimom v Nemecku. Tieto zariadenia sa využívali, či dodnes využívajú v rôznych krajinách po celom svete. 

A čím to všetko začalo? 

Niekomu sa jednoducho nehodili zdraví, slobodne zmýšľajúci ľudia, vyznávajúci skutočné hodnoty, ktorí sa duchovne rozvíjali. Podrobení otroci, ktorí akceptujú, že majú zakázané rozmýšľať, vyjadrovať svoj názor a slobodne sa rozhodovať, sú pre totalitné režimy predsa len výhodnejší. 

A tak sa začala intenzívna očierňujúca kampaň, s cieľom zničiť povesť stúpencov Falun Gongu. Boli označení ako hrozba pre komunistickú stranu a začal proces ich likvidácie, ktorý dospel až do fázy, kedy boli brutálne mučení a zabíjaní.

Zamyslite sa – mierumilovní ľudia, ktorí nič nespáchali, chceli len slobodne praktizovať svoju vieru, boli systematicky a masovo pripravovaní o všetko, vrátane práva na život, a zachádza sa s nimi horšie ako s masovými vrahmi… A tento teror trvá desiatky rokov až dodnes.

Toto je len jeden z mnohých príkladov prenasledovania skupín ľudí, ktorí si chcú len pokojne žiť podľa svojho presvedčenia a kvôli tomu sú vystavení teroru. Veľmi podobné scenáre sa odohrávajú v rôznych krajinách po celom svete. Rôzne skupiny ľudí – jeden a ten istý scenár ich likvidácie.

A ktože to celé vymyslel a zinscenoval?

Ako ukázalo 30ročné vyšetrovanie amerických tajných služieb, jedná sa o isté tajné zoskupenie ľudí s rozsiahlymi znalosťami o tom, ako manipulovať vedomím ľudí a masami obecne, ktorých cieľom je rozvrátiť slobodný svet a nastoliť totalitný režim vo všetkých krajinách, pekne v jednej za druhou. 

Sú zodpovední za vyvolávanie a eskaláciu napätia v spoločnosti, štvanie ľudí proti sebe, zvrhávanie vlád, vyvolávanie ozbrojených konfliktov.

Pôsobia cez antikultové organizácie, ktorých cieľom má byť boj proti sektám a kultom. Až na to, že pod tieto pojmy zahŕňajú všetkých, dalo by sa povedať totalitným režimom nepohodlných ľudí – vyznávajúcich rôzne viery, náboženstvá či duchovne sa rozvíjajúcich, dokonca aj predstaviteľov rôznych obchodných spoločností. 

Duchovná či finančná sloboda, sloboda prejavu – vyzerá to, že týmto organizáciám vadí akákoľvek sloboda človeka a snažia sa ju za každú cenu potlačiť. Keď sa do tejto témy zahĺbite, zostane vám rozum stáť.

Momentálne aktívne pôsobia na Slovensku, pretože práve Slovensko má byť krajinou, cez ktorú chcú preniknúť do demokratického sveta a zaviesť praktiky, o ktorých sme si mysleli, že patria do temnej histórie.

Skúste sa pozrieť na túto tému a všímajte si, čo sa v poslednej dobe na Slovensku deje. Sami uvidíte…

Pokrok v ohrození: Prečo je projekt TS v centre prenasledovania?

21.07.2024

Účastníci projektu Tvorivá spoločnosť (ďalej len „TS“) o sebe dávajú vedieť už viac ako 5 rokov. Počas tohto obdobia sú neustále prenasledovaní antikultovnými organizáciami. V posledných rokoch sa aktivizovalo najmä v Rusku a na Ukrajine. Zdá sa to byť dosť zvláštne, keďže samotná aktivita antikultistov, je podľa ich vlastných slov zameraná na zabránenie [...]

Ako nás moderné technológie ochránia pred nedostatkom pitnej vody? Riešenie je jednoduchšie, ako sa môže zdať

11.07.2024

Žijeme v období klimatických zmien. To už nie je hypotéza. Je to realita, ktorá nesie so sebou skazu, nedostatok pitnej vody a hlad.Táto situácia si dnes vyžaduje rozhodné spoločné kroky. Jednou z najnaliehavejších otázok je zabezpečenie vody pre každého obyvateľa Zeme. Dobrovoľníci Tvorivej spoločnosti predstavili jednoduchú technológiu, ktorá pomôže vyriešiť tento [...]

Čo videl Edgar Cayce? Jeho predpovede sa desivo plnia

03.07.2024

Je možné zmeniť budúcnosť, alebo je všetko, čo sa deje, vopred dané? Keď sa Edgara Cayceho, jedného zo svetoznámych jasnovidcov, opýtali, či v roku 2000 nastanú na Zemi nejaké veľké zmeny, odpovedal, že nastane „posun pólov“, ktorý bude znamenať príchod Nového veku. Cayce nikdy neuviedol konkrétne dátumy pozemských zmien, načrtol však chronológiu udalostí, [...]

Olympijská dedina

Sme hladní, sťažovali sa športovci. Jedáleň v olympijskej dedine v Paríži musela zväčšiť porcie

25.07.2024 13:43

Jedáleň je s 3 300 miestami na sedenie je najväčšou reštauráciou na svete.

rokovanie vlády, Robert Fico,

KDH: Brusel dal správou o právnom štáte vysvedčenie Ficovej vláde. Len za mečiarizmu bolo horšie, tvrdí Vetrák

25.07.2024 13:23

Zvlášť alarmujúce je zneužívanie skráteného legislatívneho konania pri dôležitých zákonoch, podotkli kresťanskí demokrati.

Atentát v Moskve, výbuch auta, bomba v aute

Pár hodín od výbuchu v Moskve, bol v Turecku zatknutý hlavný podozrivý. Kamery zachytili, ako inštaluje bombu

25.07.2024 13:22

Ruské úrady podozrivého zadržaného v Turecku identifikovali ako 29-ročného ruského občana Jevgenija Serebrjakova a vzniesli voči nemu obvinenia.

Česká vlajka / ČR / Česko /

Česko podľa Bruselu nesprávne implementovalo smernicu, eurokomisia sa obrátila na Súdny dvor EÚ

25.07.2024 13:08

Praha ani po predchádzajúcej výzve neponúkla uspokojivé odpovede.

chajimseli

Keď urobíš prvý krok, cesta sa objaví

Štatistiky blogu

Počet článkov: 18
Celková čítanosť: 22062x
Priemerná čítanosť článkov: 1226x

Autor blogu

Kategórie