Založ si blog

Raz sa ťa budú pýtať: Čo si robil, aby si zachránil demokraciu?

Novodobá inkvizícia

Jedno islamské podobenstvo hovorí,  že keď chceli upáliť proroka Abraháma, jeden maličký mravec nabral ústami vodu a pokúsil sa ju vyšplechnúť  na oheň, aby ho uhasil. Opýtali sa ho: „Dúfaš, že svojou vodou uhasíš tento plameň?“ Mravec odpovedal: „Nie, nedúfam, že sa mi podarí uhasiť oheň, ale dúfam, až sa ma Alah opýta: ‚ČO SI ROBIL, KEĎ UPAĽOVALI PROROKA?‘, že to bude moje ospravedlnenie pred Ním. Poviem Mu: ‚Ó, môj Pane, urobil som všetko, čo bolo v mojich silách, aby som bránil Pravdu a ukázal ostatným, na čej strane som.

Toto podobenstvo vystihuje podstatu súčasných udalostí v našom svete. Organizáciu, ktorá sa snaží prinášať pravdu, v súčasnosti prenasledujú a pokúšajú sa ju upáliť na hranici novodobej inkvizície tí, pre ktorých nie je výhodné, aby táto pravda zaznela v našom svete. A tento plameň sa rozhorieva každý deň. Teraz urobím to, čo urobil malý mravec v podobenstve: prinesiem svoj, hoci aj malý objem vody a pokúsim sa uhasiť plameň a nahlas hovoriť o tých, ktorých dnes mučia za pravdu.

Postavím sa za Allatru. Čo to vlastne je? Sú to predovšetkým znalosti o svete, človeku, o fyzike budúcnosti, hĺbky, ktorú musíme všetci ešte objaviť. Ak, samozrejme, budeme mať vôbec túto budúcnosť. Pretože teraz ľudstvo vstupuje do cyklu globálnych klimatických katastrof. Naša budúcnosť závisí od toho, či sa dokážeme zjednotiť ako ľudstvo a spoločne riešiť prudký nárast klimatických katastrof, alebo zostaneme rozdelení a v takom prípade nám klíma nedá žiadnu šancu na zajtrajšok.

ALLATRA nesie kľúč k zjednoteniu ľudí a riešeniu problému klímy. Dobrovoľníci a vedci ALLATRA otvorene hovoria o skutočných príčinách klimatických zmien, prinášajú pravdu pre celé ľudstvo a za to sú dnes ponižovaní, osočovaní, umlčovaní. 

Vedci ALLATRA už pred 10 rokmi varovali pred blížiacimi sa globálnymi klimatickými katastrofami, ktoré postihnú všetkých. Pravda, ktorú vyslovili dobrovoľníci ALLATRA, sa však nepáčila tým, ktorí posledných 6 000 rokov rozdeľovali ľudstvo a podnecovali medzi nami agresivitu. 

Antikultové organizácie a tí, ktorí stoja za nimi, sa mnohokrát pokúšali očierniť toto medzinárodné združenie dobrovoľníkov. Žiaľ, podarilo sa im to. V dôsledku činnosti týchto organizácií (FECRIS, RACIRS) na internete, v tlačených médiách rôznych krajín, na obrazovkách televíznych kanálov sa počas posledných 10 rokov objavovali jeden za druhým na objednávku pripravené články. V nich na ALLATRA liali špinu, označovali ju za sektu, náboženskú organizáciu.V ďalšej fáze organizovali početné prenasledovania a šikanovanie účastníkov ALLATRA. Toto je ohnisko novodobej inkvizície.

Každý komu záleží na pravde a kto sa snaží zjednotiť, môže priniesť malé množstvo vody. A ak nás bude veľa, uhasíme tento oheň, to znamená, že budeme brániť túto pravdu a ukážeme svoju voľbu: s kým sme? S tými, ktorí ľudí rozdeľujú, alebo s tými, ktorí spájajú. Teraz je potrebné konať. Spoločne môžeme ubrániť pravdu. Ak si zvolíme nečinnosť, riskujeme, že navždy stratíme svoju budúcnosť. 

Pokrok v ohrození: Prečo je projekt TS v centre prenasledovania?

21.07.2024

Účastníci projektu Tvorivá spoločnosť (ďalej len „TS“) o sebe dávajú vedieť už viac ako 5 rokov. Počas tohto obdobia sú neustále prenasledovaní antikultovnými organizáciami. V posledných rokoch sa aktivizovalo najmä v Rusku a na Ukrajine. Zdá sa to byť dosť zvláštne, keďže samotná aktivita antikultistov, je podľa ich vlastných slov zameraná na zabránenie [...]

Ako nás moderné technológie ochránia pred nedostatkom pitnej vody? Riešenie je jednoduchšie, ako sa môže zdať

11.07.2024

Žijeme v období klimatických zmien. To už nie je hypotéza. Je to realita, ktorá nesie so sebou skazu, nedostatok pitnej vody a hlad.Táto situácia si dnes vyžaduje rozhodné spoločné kroky. Jednou z najnaliehavejších otázok je zabezpečenie vody pre každého obyvateľa Zeme. Dobrovoľníci Tvorivej spoločnosti predstavili jednoduchú technológiu, ktorá pomôže vyriešiť tento [...]

Čo videl Edgar Cayce? Jeho predpovede sa desivo plnia

03.07.2024

Je možné zmeniť budúcnosť, alebo je všetko, čo sa deje, vopred dané? Keď sa Edgara Cayceho, jedného zo svetoznámych jasnovidcov, opýtali, či v roku 2000 nastanú na Zemi nejaké veľké zmeny, odpovedal, že nastane „posun pólov“, ktorý bude znamenať príchod Nového veku. Cayce nikdy neuviedol konkrétne dátumy pozemských zmien, načrtol však chronológiu udalostí, [...]

hoax

Slováci naleteli na hoax o zubných implantátoch zadarmo

25.07.2024 14:10

Národný bezpečnostný úrad ľuďom odporúča, aby na príspevky neklikali a nahlásili ich.

Olympijská dedina

Sme hladní, sťažovali sa športovci. Jedáleň v olympijskej dedine v Paríži musela zväčšiť porcie

25.07.2024 13:43

Jedáleň je s 3 300 miestami na sedenie je najväčšou reštauráciou na svete.

rokovanie vlády, Robert Fico,

KDH: Brusel dal správou o právnom štáte vysvedčenie Ficovej vláde. Len za mečiarizmu bolo horšie, tvrdí Vetrák

25.07.2024 13:23

Zvlášť alarmujúce je zneužívanie skráteného legislatívneho konania pri dôležitých zákonoch, podotkli kresťanskí demokrati.

Atentát v Moskve, výbuch auta, bomba v aute

Pár hodín od výbuchu v Moskve, bol v Turecku zatknutý hlavný podozrivý. Kamery zachytili, ako inštaluje bombu

25.07.2024 13:22

Rusko podozrivého identifikovalo ako 29-ročného ruského občana Jevgenija Serebrjakova a vzniesli voči nemu obvinenia.

chajimseli

Keď urobíš prvý krok, cesta sa objaví

Štatistiky blogu

Počet článkov: 18
Celková čítanosť: 22066x
Priemerná čítanosť článkov: 1226x

Autor blogu

Kategórie